strona główna

Aktualności

Wypełnij krótką ankietę i pomóż w tworzeniu pracy magisterskiej o łowiectwie!

Wypełnij krótką ankietę i pomóż w tworzeniu pracy magisterskiej o łowiectwie!
Lipiec 06 09:23 2023 Wydrukuj

Nazywam się David Rommel, mam 23 lata i jestem niemieckim studentem z okolic Stuttgartu. Studiuję na kierunku administracja biznesowa i przedsiębiorczość na Uniwersytecie Nauk Stosowanych w Ravensburg-Weingarten niedaleko Jeziora Bodeńskiego.
 
Jestem teraz na ostatnim semestrze studiów i piszę pracę magisterską o sytuacji rynkowej branży łowieckiej i przyrodniczej w Europie Wschodniej. Od najmłodszych lat interesuję się łowiectwem i obserwacją przyrody, a Polska słynie ze swoich wyjątkowych terenów łowieckich, stąd taki wybór tematu i obszaru badań.
 
W ramach zbierania materiałów do mojej pracy chciałbym cię prosić o wypełnienie krótkiej ankiety. Uzupełnienie kwestionariusza zajmie ci 5–10 minut. Zawiera on 20 pytań wielokrotnego wyboru dotyczących polowań. Wszystkie dane z kwestionariusza będą traktowane jako poufne i posłużą wyłącznie do celów naukowych, a dokładnie do przygotowania przeze mnie pracy magisterskiej. Poświęcenie kilku minut na wypełnienie kwestionariusza będzie miało dla mnie ogromną wartość.
 
Zeskanuj powyższy kod QR lub wejdź na stronę www.soscisurvey.de/huntingEE, aby rozpocząć ankietę. Możesz ją wypełnić do końca sierpnia. Z góry bardzo dziękuję!
 
Pozdrawiam serdecznie
David
Fot. Khaligo/Adobe Stock

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.