Dlaczego warto czytać „Brać Łowiecką”?

Luty 06 13:57 2020 Wydrukuj

  1. „Brać Łowiecka” to ogólnopolski i, co ważne, niezależny miesięcznik przeznaczony dla myśliwych i sympatyków łowiectwa, który działa od 1998 roku. Jest jednym z dwóch największych pism łowieckich w naszym kraju.
  2. Pismo tworzą fachowcy w danej dziedzinie. Do wybranych osób można znaleźć kontakt przy poszczególnych artykułach zamieszczanych w magazynie. Pismo współtworzą też czytelnicy nadsyłający swoje materiały (zobacz, jak zostać naszym autorem). W każdym numerze publikujemy teksty kilkunastu różnych autorów.
  3. Nie boimy się kontrowersyjnych tematów i swoje łamy udostępniamy łowcom, którzy pragną przedstawić własny punkt widzenia.
  4. Zamieszczamy sprawdzone informacje.
  5. Dotykamy różnorodnych zagadnień. W „Braci Łowieckiej” znajdują się m.in. opisy pasjonujących polowań, również w najdalszych zakątkach świata, informacje z dziedziny prawa łowieckiego i szkód łowieckich, artykuły o broni i optyce, teksty z zakresu kynologii, receptury na dania z dziczyzny, historie poszczególnych kół łowieckich, a także interesujące wywiady z osobami zajmującymi się szeroko rozumianą tematyką łowiecką. W piśmie poruszana jest też tematyka leśna. Zamieszczane są w nim ponadto notki o ciekawych wydarzeniach łowieckich.

Jak kupić „Brać Łowiecką”?

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.