strona główna

Aktualności

Zmiana zasad pracy redakcji

Zmiana zasad pracy redakcji
Marzec 17 16:02 2020 Wydrukuj

Z uwagi na zagrożenie epidemiczne związane z rozprzestrzenianiem się koronawirusa SARS-CoV-2 redakcja „Braci Łowieckiej” w najbliższym czasie pracuje w trybie zdalnym. Zostają wstrzymane odwiedziny i spotkania w naszej siedzibie. Nikt nie dyżuruje przy redakcyjnym telefonie. W miarę możliwości prosimy wobec tego o nadsyłanie nam korespondencji e-mailowo (braclowiecka@oikos.net.pl) – będziemy się starali odpowiadać na bieżąco. W ważnych sprawach można się kontaktować z zastępcą redaktora naczelnego Adamem Depką Prądzinskim pod numerem 603 156 565.
 
Na pracę zdalną przeszedł także dział prenumeraty. W razie nieotrzymania czasopisma należy się kontaktować z Krzysztofem Zazulińskim pod numerem 609 466 456 lub e-mailowo pod adresem prenumerata@oikos.net.pl. Sklep wysyłkowy naszego wydawnictwa (www.sklep-oikos.pl) będzie realizował zamówienia zbiorczo, w dwu–trzydniowych odstępach.
 
Prace nad kolejnymi wydaniami przebiegają bez zakłóceń. O ile nie wystąpią przeszkody niezależne od redakcji, związane np. z opóźnieniami w pracy drukarni lub dostaw realizowanych przez Pocztę Polską, kwietniowe wydanie czasopisma ukaże się w terminie. Osobom objętym kwarantanną oraz ograniczającym przebywanie w miejscach publicznych, które zgodnie z ogólnymi zaleceniami pozostają w domach, podpowiadamy, że każdy numer można zamówić indywidualnie z dostawą do domu i bez kosztów wysyłki (czyli w regularnej cenie wynoszącej 17 zł) na www.sklep-oikos.pl.
 
Wszystkim myśliwym i sympatykom łowiectwa oraz ich rodzinom, a w szczególności naszym czytelnikom, życzymy zdrowia i zachowania spokoju. Przepraszamy za niedogodności z naszej strony. Mamy nadzieję, że sytuacja, w jakiej się wszyscy znaleźliśmy, niebawem wróci do normalności.
 
Red., Fot. vlad/Adobe Stock, archiwum 

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.