strona główna

Aktualności

Pięciu Wspaniałych spotka się w Pile

Pięciu Wspaniałych spotka się w Pile
Czerwiec 07 15:44 2017 Wydrukuj

Doroczne zawody strzeleckie Pięciu Wspaniałych w tym roku przeniosły się do Piły. Osoby biorące udział w ósmej edycji wydarzenia zmierzą się na obiekcie Centrum Strzelectwa Sportowego „Tarcza” przy alei Powstańców Wielkopolskich 182, tradycyjnie w ostatnią sobotę sierpnia (26.08). Otwarcie imprezy o godz. 8.30. Strzelcy sprawdzą swoje umiejętności w konkurencjach odbiegających od prawideł obowiązujących w PZŁ. Zdradzają to już same ich nazwy: „Bażant deptany”, „Słonka w przelotach” (tegoroczna nowość), „Dochodzenie postrzałka” (wprowadzone w zeszłym roku strzelanie do makiet z rewolweru), „Lis ze stogu” i „Dzik osaczony”.

 
 
Team organizatorów, który początkowo tworzyły trzy osoby, nieco się rozrósł i zmienił. Nic dziwnego – ranga i popularność zawodów z roku na rok rosną. Obecnie tworzą go: Tomasz Gliszczyński, Anna Sobieraj, Tomasz Modrzejewski, Wojciech Szmyra oraz Janusz Grabowski.
 
Jednym ze stałych elementów imprezy jest referat o tematyce łowieckiej – prelekcję nt. roli wilka w przyrodzie i problemach jego ochrony wygłosi prof. Henryk Okarma. Oprawę muzyczną wydarzenia tym razem zapewni ZSM Knieja pod kierownictwem Konrada Drzewieckiego. Z kolei catering będzie nadzorował Mateusz Biernat, uczestnik II edycji popularnego programu kulinarnego „MasterChef Junior”.
 
Szczegóły, zgłoszenia i kontakt do organizatorów TUTAJ.
 
Tekst i zdjęcie ADP

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.