strona główna

Konkursy

Blaser R8 za najlepszy portret polskiego myśliwego

Blaser R8 za najlepszy portret polskiego myśliwego
Kwiecień 12 08:36 2017 Wydrukuj

Do 23 kwietnia można nadsyłać prace na konkurs „Portret polskiego myśliwego”, organizowany przez firmę M.K. Szuster w Warszawie. Nagroda główna to dwutaktowy sztucer Blaser R8 Luxus z osadą wykonaną z drewna 6. klasy.
 
Konkurs odbywa się za pośrednictwem fanpage’a firmy M.K. Szuster na Facebooku (www.facebook.com/MKSzuster) i ma na celu promocję marki Blaser. Jest skierowany do osób dysponujących ważnym pozwoleniem na posiadanie broni palnej do celów łowieckich.

 
Aby przystąpić do rywalizacji, należy spełnić kilka warunków – przede wszystkim polubić post konkursowy (na fanpage’u M.K. Szuster) i dodać pod nim komentarz o treści „Chcę wziąć udział w konkursie #Blaser”, a następnie przesłać na adres fanpage@szuster.com.pl zdjęcie przedstawiające polskiego myśliwego wraz z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego osoba na zdjęciu jest myśliwym?” (maks. 1000 znaków, liczonych bez spacji). Ostatni wymóg to dołączenie do grona fanów profilu firmy M.K. Szuster na Facebooku (www.facebook.com/MKSzuster). Nadesłane fotografie (muszą prezentować jedną osobę – inne postacie mogą ewentualnie stanowić tło) i komentarze zostaną opublikowane w albumie „Konkurs »Portret polskiego myśliwego«”, gdzie w terminie od 24 kwietnia do 8 maja zainteresowani użytkownicy Facebooka je ocenią. Zwycięską pracę wyłonią przedstawiciele firmy Blaser, w czym pomocne (ale nie decydujące) będą reakcje i polubienia internautów.
 
Szczegóły dotyczące warunków udziału oraz wymagań co do prac konkursowych, a także wyłonienia głównego laureata znajdują się w regulaminie zamieszczonym na profilu firmy M.K. Szuster na Facebooku.
 
Red., Fot. Materiały promocyjne firmy M.K. Szuster

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.