strona główna

Konkursy

Konkurs BŁ i FH Knieja w Krakowie na najciekawsze poroże jelenia

Konkurs BŁ i FH Knieja w Krakowie na najciekawsze poroże jelenia
Lipiec 29 14:25 2016 Wydrukuj

Strzelenie byka o wyjątkowym, fantazyjnym porożu to rzadkie i niezwykłe przeżycie. Towarzyszą mu niezapomniane emocje i ogromna satysfakcja. Poza tym takie niebanalne trofeum wzbudza powszechne zainteresowanie oraz podziw. Chcielibyśmy wyróżnić i nagrodzić osoby, którym udał się taki wyczyn. Dlatego zachęcamy wszystkich myśliwych, którzy w sezonie 2016/2017 pozyskają niebanalnego myłkusa, do wzięcia udziału w pierwszej edycji konkursu na najciekawsze poroże jelenia.
 
Prosimy o nadsyłanie zdjęć swoich zdobyczy, które będziemy sukcesywnie zamieszczać na naszej stronie internetowej w zakładce Galeria. Na zgłoszenia czekamy do 20 marca 2017 r. Spośród wszystkich zgłoszonych trofeów internauci wybiorą finałową dziesiątkę (decyduje największa liczba pozytywnych ocen). Wytypowanych 10 trofeów oceni następnie komisja konkursowa, której członkowie niezależnie od siebie przyznają każdemu z nich od 1 do 10 punktów. Myśliwy, którego myłkus uzyska najwyższy wynik, wygra nagrodę główną – trzydniowe polowanie w Szwecji na łosie.
 
 
WARUNKI UCZESTNICTWA

 1. Do konkursu można zgłaszać wyłącznie byki pozyskane w bieżącym sezonie (2016/2017).
   
 2. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko myśliwego, adres, telefon kontaktowy, datę i miejsce pozyskania byka oraz zaświadczenie od dzierżawcy obwodu o jego pozyskaniu zgodnie z odstrzałem (może to być skan druku upoważnienia do wykonywania polowania z adnotacją o pozyskaniu myłkusa), a także przynajmniej jedno dobrej jakości zdjęcie trofeum o rozmiarze co najmniej 1 MB. 
   
 3. Każdy myśliwy może zgłosić dowolną liczbę pozyskanych przez siebie ciekawych trofeów jeleni. W przypadku gdy kilka z nich znajdzie się w pierwszej dziesiątce najwyżej ocenionych, do finału przechodzi jedno, które uzyskało największą liczbę punktów w głosowaniu internetowym. Pulę 10 trofeów podlegających ocenie komisji konkursowej uzupełnia wówczas kolejne najwyżej ocenione trofeum z galerii. 
   
 4. Myśliwi, których poroża zakwalifikowały się do pierwszej trójki najciekawszych trofeów sezonu, zobowiązują się do ich udostępnienia redakcji „Braci Łowieckiej” i firmie Knieja w Krakowie na potrzeby przygotowania ekspozycji podczas krajowych targów łowieckich w 2017 i 2018 r. Odbiorem (w tym pokryciem kosztów przesyłek) i zabezpieczeniem trofeów zajmuje się redakcja „Braci Łowieckiej”. 
   
 5. Wszyscy myśliwi, których trofea zakwalifikowały się do pierwszej dziesiątki, zobowiązują się do przygotowania opowiadania relacjonującego okoliczności pozyskania byka, które zostanie opublikowane na łamach „Braci Łowieckiej”, oraz zgadzają się na opublikowanie swojego wizerunku i wykorzystanie nadesłanych zdjęć w materiałach promujących konkurs na łamach „Braci Łowieckiej”, na witrynie internetowej i fanpage’u „Braci Łowieckiej” na portalu Facebook, a także na platformach należących do sponsorów. 
   
 6. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa o północy 20 marca 2017 r. Można je przesyłać drogą elektroniczną na adres braclowiecka@oikos.net.pl lub pocztą: „Brać Łowiecka”, skr. poczt. 54, 00-973 Warszawa (z dopiskiem na kopercie „Myłkus byk”). 
   
 7. Przyznana nagroda główna w postaci trzydniowego polowania na łosie w Szwecji (koszt dojazdu uczestnika na polowanie pokrywa firma Knieja z Krakowa) nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny. Szczegóły dotyczące wyjazdu zostaną ustalone ze zwycięzcą telefonicznie. Upominki rzeczowe zostaną wysłane pocztą.
Nadesłane zdjęcia będziemy na bieżąco zamieszczać na naszej stronie internetowej www.braclowiecka.pl w zakładce Galeria. Internauci będą mogli oceniać parostki przez miesiąc – od 24 marca do 24 kwietnia 2017 r. – komisja konkursowa dokona zaś oceny do końca kwietnia 2017 r.
 
Wyniki podamy w czerwcowym numerze .
 
Szczegóły dotyczące zgłoszeń także pod numerem tel. 22 824 57 28.
 
Red., Fot. ADP, taviphoto/Fotolia

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.