strona główna

Konkursy

Konkurs BŁ i firmy Swarovski na najciekawsze parostki - IV edycja

Maj 26 13:59 2014 Wydrukuj

Każdy myśliwy marzy o pozyskaniu ciekawego trofeum, jakiego nikt wcześniej nie zdobył. Nie chodzi jednak tylko o rekordowe, medalowe kozły – nie mniejszą satysfakcję daje strzelenie myłkusa.

Ocena, który myłkus jest ciekawszy, ładniejszy czy rzadszy, ma charakter subiektywny. Dla zdobywcy jego trofeum będzie zawsze „naj”, ale warto pochwalić się nim przed kolegami i poddać swoją zdobycz również ich ocenie. Dlatego ogłaszamy kolejną edycję konkursu na najciekawsze parostki. Zdjęcia myłkusów zgłoszonych do konkursu zamieścimy w galerii na naszej stronie internetowej. Internauci wybiorą spośród nich 10 najciekawszych trofeów; decydować będzie największa liczba pozytywnych ocen. Wytypowaną dziesiątkę oceni komisja konkursowa, której członkowie niezależnie od siebie przyznają każdemu trofeum od 1 do 10 punktów. Myśliwy, którego parostki zdobędą największą liczbę punktów, otrzyma nagrodę główną – lornetkę SLC 8x42 Swarovski, ufundowaną przez firmę Swarovski. Wartość nagrody – ok. 7000 złotych.


Do tegorocznej edycji konkursu można zgłaszać rogacze pozyska­ne w bieżącym sezonie. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko myśliwego, adres oraz telefon kontaktowy, datę i miejsce pozyskania trofeum, zaświadczenie od dzierżawcy obwodu o pozyskaniu rogacza zgodnie z odstrzałem oraz zdjęcie o rozmiarze ok. 1 MB. Na zgłoszenia czekamy do 13 października br. Można je przesyłać drogą elektroniczną na adres braclowiecka@oikos.net.pl lub pocztą: skr. poczt. 54, 00-973 Warszawa (z dopiskiem na kopercie „Myłkus”). Nadesłane zdjęcia będziemy na bieżąco zamieszczać na naszej stronie internetowej www.braclowiecka.net.pl w zakładce Galeria. Internauci będą mogli oceniać parostki przez miesiąc – od 15 października do 15 listopada br. – ocena komisji zostanie zaś przeprowadzona do końca listopada br. Wyniki podamy w styczniowym numerze .

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.