strona główna

Konkursy

Konkurs fotograficzny "Braci Łowieckiej" i Lowepro na najlepsze zdjęcie psa myśliwskiego w

Styczeń 26 14:10 2012 Wydrukuj

Aparat fotograficzny towarzyszy w łowisku już niemal każdemu myśliwemu. Wielu z ogromną satysfakcją utrwala na filmie lub matrycy swoich czworonożnych towarzyszy łowów podczas treningów czy pracy w terenie. Wszystkim fotografującym miłośnikom i użytkownikom psów ras myśliwskich proponujemy udział w internetowym konkursie sponsorowanym przez markę Lowepro.

1. Każdy zarejestrowany użytkownik portalu www.braclowiecka.net.pl może dodać do kategorii konkursowej „Psy myśliwskie” w zakładce Galeria maksymalnie dziesięć niepublikowanych dotąd w prasie łowieckiej fotografii (o wielkości min. 1 MB) psów ras myśliwskich. Ważne, aby były to zdjęcia wykonane w scenerii łowiska.

2. Po dodaniu zdjęć do galerii, pocztą elektroniczną pod adresem braclowiecka@oikos.net.pl należy przesłać zgłoszenie do konkursu. Powinno ono zawierać: imię i nazwisko autora fotografii, adres oraz telefon kontaktowy, a także liczbę oraz tytuły zgłaszanych zdjęć (prosimy o niezałączanie fotografii). Zdjęcia będą widoczne w galerii konkursowej po ich uprzednim zatwierdzeniu przez Redakcję.

3. W głosowaniu internetowym zarejestrowani użytkownicy wybiorą dziesięć najlepszych fotografii – decydująca będzie największa liczba pozytywnych ocen. Użytkownik może oddać wyłącznie jeden głos w ciągu doby na każde zdjęcie.

4. Wytypowaną dziesiątkę oceni komisja konkursowa, której członkowie niezależnie od siebie przyznają każdemu zdjęciu punkty od 1 do 10. Dla autorów trzech najlepiej ocenionych fotografii Lowepro ufundowało nagrody – plecaki fotograficzne Lowepro Scope Travel i Scope Porter oraz torbę fotograficzną Lowepro Field Station, o łącznej wartości 1800 złotych. Najlepsze zdjęcia opublikujemy na łamach „Braci Łowieckiej”.

5. W przypadku zauważenia nieuczciwych praktyk ze strony użytkowników Redakcja zastrzega sobie prawo do ingerencji w przebieg głosowania, włącznie z wycofaniem zdjęć z konkursu i zablokowaniem konta użytkownika.

6. Na zgłoszenia czekamy do 29 lutego br. Internauci będą mogli oceniać zdjęcia przez dwa tygodnie – od 1 do 15 marca br.

7. Ocena komisji zostanie przeprowadzona do końca marca br. Wyniki podamy w majowym numerze .

Zachęcamy do udziału w konkursie.
Redakcja

Przejdź do Galerii Konkursu

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.