strona główna

Aktualności

Graff wprowadza do oferty maseczki ochronne

Graff wprowadza do oferty maseczki ochronne
Marzec 25 16:51 2020 Wydrukuj

Znana w środowisku myśliwych polska firma odzieżowa Graff z siedzibą w Wałczu nie tylko zajmuje się projektowaniem i szyciem ubrań dla pasjonatów łowiectwa czy wędkarstwa, lecz także ma doświadczenia związane z odzieżą techniczną, w tym BHP. Teraz w odpowiedzi na zapotrzebowanie społeczne wprowadziła do swojej oferty handlowej maseczki ochronne wielokrotnego użytku. Są wykonane z trzech warstw materiału. Części zewnętrzne zostały zrobione z naturalnych, wytrzymałych włókien celulozowych (tkanina o nazwie modal, znana chociażby z koszul myśliwskich), odprowadzających wilgoć lepiej niż bawełna. Między nimi znajduje się flizelina (włóknina propylenowa), stosowana w maseczkach medycznych. Po wewnętrznej stronie umieszczono ponadto kieszonkę na wkład filtrujący, który zwiększy skuteczność maseczki.

 
Produkt Graffa jest wytwarzany w Polsce według koncepcji projektantów tej firmy. Trafił do sprzedaży w wersjach dla dorosłych (uniseks) oraz dla dzieci. Producenci zaznaczają, że maseczka nie stanowi zabezpieczenia przed zakażeniem koronawirusem! Może jednak uchronić przed roznoszeniem zarazków. Należy także pamiętać, by przed każdym użyciem wyprać ją w temperaturze 60°C.
 
Maseczki w cenie 18 zł są do kupienia na www.graff-shop.pl. Kwota 1 zł od każdej sztuki nabytej w sklepie internetowym firmy zostanie przeznaczona na wsparcie polskiej służby zdrowia w czasie walki z epidemią COVID-19 w ramach ogólnopolskiej zbiórki organizowanej na portalu Fundacji Siepomaga.
 
Red., Fot. materiały promocyjne firmy Graff

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.