strona główna

Konkursy

Konkurs „Polowanie, o jakim marzę…” – kozica zdobyta!

Konkurs „Polowanie, o jakim marzę…” – kozica zdobyta!
Sierpień 17 12:04 2017 Wydrukuj

Dla Norberta Mazurkiewicza, który zajął I miejsce w konkursie literackim „Polowanie, o jakim marzę…”, organizowanym przez oraz Biuro Polowań Argali, nadszedł czas odbioru głównej nagrody, a było nią polowanie na kozicę w słoweńskich Alpach. 9 sierpnia razem z właścicielem biura polowań Hubertem Zdunkiem ruszył na podbój gór w okolicy miejscowości Tolmin. Pogoda nie rozpieszczała, jednak już w trakcie drugiego wyjścia udało się w pięknym stylu zdobyć kozicę. Łowiecki sukces poprzedziły długi, maksymalnie wyczerpujący podchód w deszczu i strzał na ponad 300 m.

 
Myśliwy sprostał zadaniu i szczęśliwie powrócił do kraju z wymarzonym trofeum. Jak sam powiedział, nigdy nie zapomni piękna górskiego polowania i ciszy przerywanej oddechami wycieńczonych nemrodów.
 
Gratulujemy!
 
Opowiadanie pt. „Trzeba marzyć”, które zapewniło Norbertowi Mazurkiewiczowi wygraną i otworzyło drogę do niezapomnianego polowania, można pobrać TUTAJ (wraz z dwoma pozostałymi zwycięskimi opowiadaniami – publikowaliśmy je w nr 10/2016). Relację z łowieckiej wyprawy w słoweńskie Alpy zamieścimy wkrótce na łamach papierowego wydania .
 
JP, RD, Fot. Arch. Biura Polowań Argali

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.