strona główna

Aktualności

VII Puchar Delty Optical jeszcze w czerwcu we Włocławku!

VII Puchar Delty Optical jeszcze w czerwcu we Włocławku!
Czerwiec 12 11:17 2020 Wydrukuj

Delta Optical zaprasza na już siódme zawody w sześcioboju myśliwskim o Puchar Delty Optical. Tradycyjnie rozgrywki zostaną zorganizowane na strzelnicy ZO PZŁ we Włocławku. W tym roku rywalizację zaplanowano na 20 czerwca (rozpoczęcie o godz. 8.00). Ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne liczbę uczestników ograniczono do stu. Zgłoszenia przyjmuje ZO PZŁ we Włocławku telefonicznie pod numerem 54 411 17 81 lub mailowo: zo.wloclawek@pzlow.pl. Na jego konto należy także wpłacić wpisowe w wysokości 150 zł.

 
W czasie zawodów, wzorem poprzednich edycji, będzie zagwarantowany wysoki poziom organizacyjny, a catering spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających uczestników. Względy sanitarne zmusiły, niestety, do rezygnacji ze strzelań z użyciem celowników noktowizyjnych, czyli z Nocy Snajperów, świetnie przyjętej przez środowisko strzelców. Będzie się ona musiała odbyć w innym, prawdopodobnie jesiennym terminie.
 
W trakcie zawodów organizatorzy zapraszają także na swoje stoisko, na którym zostaną pokazane wszystkie nowości firmy z dziedziny optyki zarówno dziennej, jak i nocnej. Rok, który upłynął od ubiegłorocznej imprezy, to wystarczająco długi okres na wprowadzenie zupełnie nowych modeli w tym segmencie sprzętowym.
 
VII Puchar Delty Optical został objęty patronatami honorowymi senatora RP Józefa Łyczaka oraz prezydenta Włocławka dr. Marka Wojtkowskiego. sprawuje zaś patronat prasowy nad wydarzeniem.
 
Szczegółowe informacje, w tym regulamin zawodów, można znaleźć na deltaoptical.pl. Do zobaczenia we Włocławku!
 
Red., Fot. archiwum

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.