strona główna

Aktualności

Odwiedź nas na Pasjach w Lublinie!

Odwiedź nas na Pasjach w Lublinie!
Listopad 29 14:20 2019 Wydrukuj

Już w nadchodzący weekend 7–8 grudnia w Lublinie odbędzie się pierwsza odsłona targów Pasje – Łowiectwo, Strzelectwo, Survival (hale wystawowe Targów Lublin, ul. Dworcowa 11). Wydarzenie ma zgromadzić ok. 90 wystawców. Z większych dystrybutorów sprzętu swoje stoiska przygotują m.in. Delta Optical i Fabryka Broni Łucznik z Radomia, a reprezentowane będą firmy M.K. Szuster z Warszawy i Kaliber z Dawidów Bankowych. Równolegle odbędzie się IV Ogólnopolski Zlot Miłośników Broni Palnej, w którego ramach zostaną zorganizowane giełda i wystawa 2,5 tys. sztuk broni.

 
W części łowieckiej zaplanowano m.in.: pokazy wabienia jeleni w wykonaniu Tomasza Malińskiego, szkolenie z zakresu strzelania na daleki dystans i polowania w górach prowadzone przez znanego z łamów Michała Dudzika, prezentację strzelania z kuszy przez Piotra Hordyjewicza, a także pokazy mody myśliwskiej firmy Tagart i odzieży dla dzieci firmy Wadera. Z kolei na stoisku Lubelskiego Studia Preparowania Zwierząt i Trofeów Łowieckich zainteresowani obejrzą rezultaty prac taksydermistów. Przez całe targi co godzinę będą się odbywać szkolenia survivalowe prowadzone przez przedstawicieli firmy Partyzanci Lubelszczyzny.
 
Wszystkich odwiedzających targi zapraszamy na nasze stoisko nr 16 w hali C. Zamówicie lub przedłużycie na nim prenumeratę (tylko do końca tego roku w dotychczasowej cenie!) i będziecie mogli skorzystać z promocji cenowych na kalendarz ścienny „Polskie łowiska okiem polskich fotografów” na 2020 r. czy wydania specjalne (w tym tegoroczny magazyn kynologiczny „Pod Wiatr”), a także kupić oferowane wraz z prenumeratą w zniżkowych cenach torbę naramienną oraz skórzaną ładownicę na 10 naboi, obie opatrzone logotypem . Zaoferujemy wam też książki wydane nakładem OW Oikos, m.in. „Atlas patologii zwierząt łownych”, „Ornitologię nie tylko dla myśliwych”, „Prawo dostępu do broni palnej”, „Komentarz do Statutu Polskiego Związku Łowieckiego” czy „Trofea łowieckie”, a ponadto ostatnie publikacje mec. Witolda Daniłowicza – „Prawo polowania” i „Prawo łowieckie” – oraz aktualne, szóste wydanie komentarza do Prawa łowieckiego autorstwa prof. Wojciecha Radeckiego i dr Darii Daneckiej.
 
Bilet wstępu na targi kosztuje 15 zł (ulgowy dla dzieci do 18 lat – 8 zł). Szczegółowe informacje można znaleźć na pasje.targi.lublin.pl/aktualnosci
 
Do zobaczenia!
 
Red., Fot. archiwum

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.