strona główna

Aktualności

IV Puchar Beretta & Sako

IV Puchar Beretta & Sako
Lipiec 08 10:17 2019 Wydrukuj

Przyjmowanie zgłoszeń na IV Puchar Beretta & Sako zostało wydłużone. Organizatorzy – firma Kaliber oraz ZO PZŁ w Warszawie – planują zamknąć listę uczestników na 120 osobach i wciąż zapraszają do kontaktu. Impreza odbędzie się w sobotę 20 lipca 2019 r. na strzelnicy w Suchodole k. Tarczyna. Uroczyste otwarcie zawodów o godz. 8.30. Sędzią głównym będzie Grażyna Ambroziak.
 
Jak co roku uczestnicy mają o co walczyć. Przewidziane nagrody główne to broń marek dystrybuowanych przez głównego sponsora zawodów, czyli kolejno: w klasie open – sztucer Sako Black Bear, w klasie dian – półautomat śrutowy Beretta A350 Xtrema, natomiast w klasie C (myśliwi ze stażem do pięciu lat w PZŁ) sztucer Franchi Horizon. Za drugie miejsca zostanie wręczona optyka Steiner oraz Burris, za trzecie zaś – akcesoria myśliwskie marek dystrybuowanych przez firmę Kaliber. Łączna pula ufundowanych nagród wyniesie ok. 40 tys. zł. Każdy uczestnik rywalizacji otrzyma drobne upominki.
 
Zawody obejmują strzelania w kombinacji myśliwskiej i na osiach parkurowych według reguł ustalonych przez organizatora. Oś dzik w przebiegu zostanie ponadto zainspirowana środowiskiem naturalnym. Z kolei na osi skeet odbędzie się także charytatywny poker strzelecki (wpisowe od 20 zł). Zebrane środki powędrują do rannej w wyniku tegorocznego incydentu z bronią w szkole podstawowej w Brześciu Kujawskim Oliwii Gorzyckiej, która choruje na raka we wczesnym stadium.
 
W czasie imprezy w namiocie serwisowym Beretty i Kalibra włoski rusznikarz Omar Zanetti będzie udzielał porad i przeprowadzał darmowe przeglądy broni. Organizatorzy jako dodatkową atrakcję przewidzieli również tor do strzelań pistoletowych z celami reaktywnymi.
 
Pełne informacje o pucharze wraz z opisami poszczególnych konkurencji i szczegółami zgłoszeń oraz kosztów uczestnictwa można znaleźć na stronie www.kaliber.pl oraz na @kaliberpl na Facebooku. Rejestracja zawodników w biurze zawodów (ul. Starzyńskiego 43, 05-090 Dawidy Bankowe) lub elektronicznie pod adresem: marketing@kaliber.pl.
 
Red., Fot. materiały reklamowe firmy Kaliber

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.