strona główna

Aktualności

Puchar Bałtyku 2024. Wyniki konkursu dzikarzy na Łotwie

Puchar Bałtyku 2024. Wyniki konkursu dzikarzy na Łotwie
Maj 27 11:50 2024 Wydrukuj

Pierwszy Puchar Bałtyku, konkurs dzikarzy zorganizowany pod naszym patronatem 2–4 maja na Łotwie przez Piotra Wesołowskiego, stałego współpracownika , przeszedł już do historii. Wspomnieniom i opowieściom uczestników tego wydarzenia nie ma jednak końca, co daje nam powód, by przypuszczać, że była to bardzo udana impreza. Mimo tego, że nie wszyscy wrócili z tarczą, to wszechobecne uśmiechy motywują organizatora do kontynuacji przedsięwzięcia.
 
Szczegółowe podsumowanie całej imprezy już wkrótce na łamach , a dzisiaj chcielibyśmy zaprezentować czytelnikom pierwszą porcję zdjęć oraz cząstkowe wyniki trzech konkursów. W zmaganiach w dziczej zagrodzie wzięło udział 8 psów w kategorii Junior oraz odpowiednio 20 i 21 psów w kategorii Open, przeprowadzonych niezależnie 3 i 4 maja. Warto przypomnieć, że bezsprzecznym zwycięzcą dwudniowych zmagań w klasie otwartej, a zatem i zdobywcą Pucharu Bałtyku pierwszej edycji tego konkursu, została suka rasy gończy polski Ina Söderåsens Pärla, szwedzkiego przewodnika Benta Christensena.
 

Z regulaminem konkursu można się zapoznać TUTAJZachęcamy do czytania – wkrótce ukaże się szersza relacja z konkursu, a także śledzenia kanału @SudeckaOstoja na YouTube, na którym już w najbliższym czasie pojawi się obszerny reportaż z tego wyjątkowego wydarzenia.
 
Red., Fot. Remigiusz Dymnicki

 

Klasyfikacja psów startujących w Pucharze Bałtyku 2024 w kategorii Junior
 
Klasyfikacja psów startujących w Pucharze Bałtyku 2024 w kategorii Open 3 maja
 
Klasyfikacja psów startujących w Pucharze Bałtyku 2024 w kategorii Open 4 maja

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.