strona główna

Aktualności

Pard Event w Kochcicach

Pard Event w Kochcicach
Maj 13 15:20 2024 Wydrukuj

Przedstawicielstwo optoelektronicznej marki Pard w Europie wraz z polskimi importerem i dystrybutorem, firmarmi Alexim i TaniePolowanie.pl, zapraszają na event promocyjny, który odbędzie się 9 czerwca na terenie Resortu Strzelnica w Kochcicach.
 
W trakcie spotkania będzie można przetestować sprzęt nokto- i termowizyjny jednego z jego najbardziej rozpoznawalnych producentów oraz poznać najnowsze technologie stosowane w optoelektronice myśliwskiej.
 
Wydarzenie będzie miało charakter pikniku rodzinnego z regionalną kuchnią i napojami, który potrwa od godz. 11.00 do 16.00. Na potrzeby testów sprzętu dostępne będą m.in. trzy 100-metrowe osie strzeleckie (organizatorzy zadbali o atrakcyjne ceny pakietów strzeleckich). Organizatorzy przewidzieli także wysokie rabaty na zakupy urządzeń nokto- i termowizyjnych. Atrakcje dla najmłodszych (paintball, gokarty, park linowy) będą tego dnia objęte 20% rabatem. Wstęp na wydarzenie jest wolny i nie wymaga wcześniejszej rejestracji.
 
Red., Fot. Archiwum marki Pard

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.