strona główna

Aktualności

Numer specjalny dla psiarzy już do kupienia!

Numer specjalny dla psiarzy już do kupienia!
Październik 23 13:52 2019 Wydrukuj

W sklepach właśnie się pojawił numer specjalny „Braci Łowieckiej” – magazyn kynologiczny „Pod Wiatr”. Każdy właściciel i miłośnik psów znajdzie tu coś dla siebie, przede wszystkim sporą dawkę merytorycznych informacji. Autorami są uznane w środowisku autorytety oraz praktycy z różnych dziedzin, m.in.: hodowli, weterynarii, szkolenia, behawioryzmu czy użytkowości.
 
Pismo jest przeznaczone dla wszystkich posiadaczy psów myśliwskich – i tych polujących, i ukierunkowanych na aktywność outdoorową, i po prostu zainteresowanych tematyką dotyczącą czworonogów. Autorzy na przykładzie psów myśliwskich (labradory, spaniele, łajki, gończe czy posokowce) udzielają uniwersalnych rad dla właścicieli czworonogów, np. w sprawach szkolenia czy układania do konkursu.
 
Z numeru można się dowiedzieć, jakie są koszty związane z posiadaniem psa i z czego się biorą oraz jak krok po kroku przygotować się do wystaw. Nie zabrakło także rozważań nad przyszłością sprawdzania użytkowości czy zagadnień prawnych dotyczących zakupu i ubezpieczenia czworonoga. Pojawiły się też teksty fachowców ze Związku Kynologicznego w Polsce i Polskiego Związku Łowieckiego, a to właśnie te dwie organizacje odpowiadają za jakość psów w naszym kraju. W magazynie znalazł się ponadto przegląd karm dla aktywnych czworonogów z przeliczeniem kosztu dawki dziennej, co z pewnością ułatwi wybór każdemu właścicielowi. Poruszono również wiele innych tematów, o czym czytelnicy przekonają się w trakcie lektury.
 
Wszystkie artykuły zostały zilustrowane wyłącznie oryginalnymi fotografiami polskich autorów, niepochodzącymi z internetowych banków zdjęć i przedstawiającymi realne sytuacje, w tym z krajowych łowisk. Przy tekstach znalazły się kontakty do większości autorów, więc dociekliwi czytelnicy mogą się wdać w dyskusję lub dopytać o nurtujące kwestie.
 
Polecamy ten numer wszystkim właścicielom i miłośnikom psów! Można go nabyć w salonach prasowych i wybranych sklepach myśliwskich oraz na www.sklep-oikos.pl w cenie 24 zł (cena dla prenumeratorów przy zakupie w Klubie Sprzedaży Wysyłkowej OW Oikos wynosi 20 zł).
 
Red., Fot. archiwum

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.