strona główna

Konkursy

Łowisko w obiektywie nokto- i termowizji

Łowisko w obiektywie nokto- i termowizji
Styczeń 17 14:42 2024 Wydrukuj

[TEKST AKTUALIZOWANY]

Sprzęt do nocnej obserwacji łowiska stał się już podstawowym wyposażeniem większości myśliwych. W wielu przypadkach służy również do dokumentowania sytuacji oraz zjawisk po zachodzie słońca, co niekiedy skutkuje utrwaleniem interesujących interakcji lub zachowania zwierzyny. Dlatego wraz z dystrybutorami optoelektroniki do polowań, firmami Elektromaniacy.pl i Kosmaty, zapraszamy do udziału w konkursie „Łowisko w obiektywie nokto- i termowizji” na najciekawsze zdjęcie oraz film o tematyce myśliwskiej wykonane za pomocą termo- lub noktowizora. Zgłaszane prace muszą być wykonane samodzielnie i nie mogą być wcześniej nagradzane.
 
Nagrodami głównymi ufundowanymi przez firmę Hikmicro są fotopułapka M15 w kategorii Zdjęcie oraz termowizor obserwacyjny Lynx LH15 w kategorii Film. Ponadto organizatorzy przewidzieli zestawy upominków dla zdobywców drugich i trzecich miejsc w obu kategoriach, a wszyscy uczestnicy otrzymają kody rabatowe na zakupy w sklepach internetowych: elektromaniacy.pl, kosmaty.com oraz sklep-oikos.pl do zrealizowania w terminie do 30 sierpnia 2024 r.
 
Zasady udziału w konkursie są bardzo proste. Wystarczy przesłać na adres mailowy redakcji (braclowiecka@oikos.net.pl) wypełniony formularz zgłoszeniowy (do pobrania TUTAJ) wraz z filmem lub zdjęciem o tematyce myśliwskiej (każdy uczestnik może nadesłać ich dowolną liczbę) wykonanymi termo- lub noktowizorem. Kryteriami oceny prac będą oryginalność i unikatowość ujęć, a także jakość techniczna i poprawność kompozycji.
 
Pełny regulamin konkursu znajduje się TUTAJ. Przedłużamy termin przyjmowania zgłoszeń do 31 maja 2024 r.
 
Red., Fot. Archiwum

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.