strona główna

Konkursy

Rozpoczynamy głosowanie w konkursie na najciekawsze parostki sezonu 2023/2024!

Rozpoczynamy głosowanie w konkursie na najciekawsze parostki sezonu 2023/2024!
Październik 17 11:47 2023 Wydrukuj

Zaczyna się głosowanie w XIII odsłonie konkursu i firmy Incorsa z Warszawy na najciekawsze parostki sezonu. Wyboru będzie można dokonywać przez miesiąc, do 14 listopada 2023 r., spośród 52 trofeów, w tym dwóch perukarzy i jednotykowca. To największa liczba zgłoszeń w ciągu ostatnich sześciu sezonów łowieckich. W konkursie bierze udział 42 myśliwych.
 
Zasady są proste i nie zmieniają się od lat. Wyłącznie zarejestrowani i zalogowani użytkownicy witryny mogą oddać jeden głos w ciągu doby na każde trofeum widniejące na zdjęciu zamieszczonym w galerii konkursowej (przy czym można wyróżnić w ten sposób dowolną liczbę trofeów). Aby to zrobić, wystarczy kliknąć ikonkę przedstawiającą dłoń z podniesionym kciukiem, która znajduje się w prawym rogu pod wybraną fotografią.
 
Po głosowaniu internautów 10 najwyżej ocenionym trofeom członkowie komisji konkursowej – złożonej z przedstawicieli redakcji oraz sponsora głównego, warszawskiej firmy Incorsa – niezależnie od siebie przyznają punkty od 1 do 10. Nagrody za miejsca od pierwszego do dziesiątego (polowanie na zwierzynę grubą w Finlandii lub zapas 100 szt. amunicji myśliwskiej marki Lapua dla zwycięzcy oraz po paczce amunicji marki Lapua w wybranym kalibrze dla zdobywców miejsc od drugiego do dziesiątego) zostaną przyznane według kolejności ustalonej przez komisję. Wszyscy uczestnicy otrzymają zaś ścienne kalendarze myśliwych i sympatyków łowiectwa na 2024 r., a osoba, która zajęła pierwsze miejsce, dostanie dodatkowo pamiątkową statuetkę ufundowaną przez redakcję.
 
Zdobywcy 10 najciekawszych trofeów zostaną poproszeni o przygotowanie relacji ze swoich polowań na wyróżnione kozły (zgodnie z regulaminem dostarczenie opowiadania jest warunkiem koniecznym, by otrzymać przyznaną nagrodę). Teksty, oczywiście, opublikujemy w . Najciekawsze parostki z pierwszych trzech miejsc będziemy ponadto prezentować na swoim stoisku podczas krajowych targów łowieckich w przyszłym roku.
 
Szczegóły wręczenia głównych nagród ustalimy telefonicznie z ich zdobywcami. Pozostałe upominki zostaną przesłane pocztą.
 
Wyniki konkursu opublikujemy w styczniu w serwisie internetowym www.braclowiecka.pl oraz w lutowym numerze .
 
Zachęcamy do głosowania! Tegoroczną galerię konkursową można obejrzeć TUTAJ. Regulamin konkursu na najciekawsze parostki znajduje się zaś TUTAJ.
 
UWAGA! W razie wykrycia w trakcie głosowania nieuczciwych praktyk ze strony użytkowników, np. sztucznego zwiększania liczby oddanych głosów, organizator – zgodnie z regulaminem – zastrzega sobie prawo do ingerencji w przebieg głosowania, włącznie z wycofaniem danych zdjęć z konkursu.
 
Red., Fot. archiwum

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.