strona główna

Konkursy

Konkurs fotograficzny na 50-lecie F.A.I.R.

Konkurs fotograficzny na 50-lecie F.A.I.R.
Marzec 10 11:05 2021 Wydrukuj

THZ Incorsa w Warszawie, krajowy dystrybutor m.in. włoskiej broni marki F.A.I.R., zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym z okazji 50-lecia istnienia tej firmy. Nagrodą główną jest bok F.A.I.R. w kal. 12 z limitowanej serii 50° Anniversario, o wartości 7950 zł. Wyróżniają go bogaty grawerunek laserowy oraz osada z drewna wysokiej klasy. Każdy uczestnik otrzyma ponadto jubileuszowe upominki.
 
Konkurs odbywający się pod patronatem jest kierowany do posiadaczy broni F.A.I.R. Uczestnicy muszą do północy 31 maja br. opublikować fotografię swojej jednostki na profilu organizatora na Facebooku w komentarzu pod postem konkursowym lub przesłać ją e-mailowo na adres media@incorsa.pl – wówczas na fanpage’u firmy zamieści ją pracownik Incorsy. Zwycięży zdjęcie, które do północy 31 maja br. zdobędzie największą liczbę reakcji użytkowników.
 
Autor zdjęcia lub osoba zgłaszająca nie muszą mieć uprawnienia do posiadania broni. Są oni jednak zobowiązani zaznaczyć w opisie zdjęcia, w czyim imieniu dokonują zgłoszenia. Zwycięzcą może zostać wyłącznie osoba, która ma uprawnienie do zakupu broni gładkolufowej.
 
Regulamin konkursu znajduje się na sklep.incorsa.pl.

Zachęcamy do udziału w zabawie!
 
Red., Fot. archiwum organizatora

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.