strona główna

Konkursy

Mocny karabin za potężnego dzika!

Mocny karabin za potężnego dzika!
Październik 03 16:00 2017 Wydrukuj

Strzelenie wyjątkowo dużego dzika jest marzeniem każdego myśliwego. Wiele historii z kniei mówi właśnie o polowaniach na czarnego zwierza. W tym roku razem z firmą Łowca chcielibyśmy nagrodzić osobę, która pozyska największego dzika w sezonie 2017/2018.
 
W konkursie będziemy brali pod uwagę masę zwierza po wypatroszeniu z gwizdem (prosimy o odcinanie oręża po zważeniu). Jeżeli oręż został już odbity, to ubytek masy zostanie oszacowany przez komisję konkursową. W razie jednakowej masy tuszy o zwycięstwie zadecyduje średnia długość szabel.
 
Prosimy o nadsyłanie zdjęć swoich zdobyczy (o rozmiarze ok. 1 MB) wraz z informacjami wyszczególnionymi w „Warunkach uczestnictwa” poniżej. Fotografie będziemy sukcesywnie zamieszczać na naszej stronie internetowej w zakładce Galeria.
 
Na zgłoszenia czekamy do 20 kwietnia 2018 r. Można je przesyłać drogą elektroniczną na adres braclowiecka@oikos.net.pl albo pocztą: Redakcja „Braci Łowieckiej”, ul. Kaliska 1/7, 02-316 Warszawa (z dopiskiem na kopercie „Dzik sezonu”).
 
Myśliwy, który pozyska największego dzika, otrzyma od firmy Łowca nagrodę główną – sztucer Roessler Titan 6 Allround Green Camo w kal. 8x57 JS o wartości 5700 zł.
 
W razie pytań dotyczących zgłoszeń bądź regulaminu konkursu prosimy o kontakt z redakcją pod numerem tel. (22) 824 57 28 lub za pośrednictwem e-maila: braclowiecka@oikos.net.pl.
 
 

WARUNKI UCZESTNICTWA     

 1. Do I edycji konkursu na największego dzika sezonu można zgłaszać wyłącznie dziki pozyskane w sezonie 2017/2018.
   
 2. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko myśliwego, adres, telefon kontaktowy, datę i miejsce pozyskania dzika, skan kwitu ze skupu dziczyzny potwierdzający masę (albo zaświadczenie od przedstawiciela zarządcy lub dzierżawcy obwodu o masie dzika wziętego na użytek własny) oraz przynajmniej jedno dobrej jakości zdjęcie strzelonego osobnika o rozmiarze co najmniej 1 MB. W przypadku orężnych odyńców należy też podać średnią długość szabel.
   
 3. Konieczne jest również przesłanie oświadczenia o treści: »Oświadczam, że zapoznałem się z warunkami uczestnictwa w Konkursie „Braci Łowieckiej” i firmy Łowca w Rudzie Śląskiej i akceptuję te warunki«.
   
 4. Każdy myśliwy może zgłosić dowolną liczbę pozyskanych przez siebie dzików.
   
 5. Wszyscy myśliwi, których dziki zakwalifikowały się do pierwszej dziesiątki najcięższych, zobowiązują się do przygotowania opowiadań relacjonujących okoliczności ich pozyskania, które zostaną opublikowane na łamach „Braci Łowieckiej”, oraz zgadzają się na opublikowanie swojego wizerunku w materiałach promujących konkurs i na łamach „Braci Łowieckiej”, w witrynie internetowej i fanpage’u „Braci Łowieckiej” na portalu Facebook, a także na platformach należących do sponsora nagrody głównej..
   
 6. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa o północy 20 kwietnia 2018 r. Można je przesyłać drogą elektroniczną na adres braclowiecka@oikos.net.pl lub pocztą: Redakcja „Braci Łowieckiej”, ul. Kaliska 1/7, 02-316 Warszawa (z dopiskiem na kopercie „Dzik sezonu”).
   
 7. Komisja konkursowa dokona weryfikacji zgłoszenia i wyłoni zwycięzcę do końca kwietnia 2018 r.
   
 8. Szczegóły wręczenia nagrody głównej zostaną ustalone telefonicznie ze zwycięzcą konkursu. Wyniki podamy w nr 6/2018.
   
 9. Nagroda główna nie podlega wymianie.
   
 10. Redakcja zastrzega sobie prawo wprowadzenia zmian w powyższych warunkach uczestnictwa w konkursie bez podawania przyczyn.

Red., Fot. Fotolia, Mat. prasowe
 


O nagrodzie głównej
Sztucer Roessler Titan 6 to klasyczny repetier z systemem szybkiej wymiany lufy. Osada Allround Green Camo została po raz pierwszy zaprezentowana na targach IWA 2017. Struktura zewnętrzna soft touch (miękka w dotyku) daje wrażenie wykonania raczej z gumy niż z polimeru, co gwarantuje pewny, stabilny chwyt. Waga sztucera wynosi 3 kg, co czyni go jednym z najlżejszych na rynku.
 


Titan 6 ma sześcioryglowy, płynnie pracujący zamek. Opór języka spustowego na poziomie 850 g sprawia, że przyspiesznik dla większości użytkowników jest zbędnym dodatkiem. Wypinany pudełkowy magazynek mieści trzy naboje. Można również dokupić magazynek na pięć sztuk amunicji. Bezpieczeństwo zapewnia cichy trzypozycyjny bezpiecznik suwakowy. Środkowa pozycja umożliwia rozładowanie zabezpieczonej broni. Sztucer został przystosowany do współpracy z montażami stałymi, obrotowymi oraz Picatinny większości producentów.

 

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.