strona główna

Konkursy

Wybraliśmy reprezentanta na 6. edycję Zeiss Fieldshooting Event

Wybraliśmy reprezentanta na 6. edycję Zeiss Fieldshooting Event
Maj 24 15:32 2017 Wydrukuj

Miło nam ogłosić, że reprezentantem czytelników na spotkaniu Zeiss Fieldshooting Event został Michał Jaroszyński-Wolfram. Będzie on towarzyszył na wyjeździe Michałowi Dudzikowi, naszemu autorowi specjalizującemu się m.in. w strzelectwie długodystansowym.
 
Michał Jaroszyński-Wolfram poluje od 2011 r. Pasjonują go łowy na drapieżniki – regularnie bierze udział w konkursie na najlepszego lisiarza olsztyńskiego okręgu PZŁ. Od kilku lat próbuje swoich sił w strzelectwie długodystansowym i zajmuje czołowe miejsca na wszystkich zawodach tego typu w Polsce.

 
Dla przykładu w rywalizacji na Longshot w 2016 r. w klasie Open zajął trzecie miejsce jako jedyny z Polaków na 92 zawodników. Z kolei na Long Range Euro Cup w 2016 r. wygrał trójbój (strzały na 300, 600 i 800 m) w kategorii Magnum (startowały 32 osoby), był też pierwszy na dystansie 1000 m w tej samej klasie sprzętowej.
 
Spotkanie Zeiss Fieldshooting Event odbędzie się 23–25 czerwca br. na strzelnicy w Ulfborg w Danii. W tym czasie wszyscy uczestnicy (międzynarodowe grono dziennikarzy branżowych oraz czytelników czasopism, z którymi są związani) przejdą szkolenie sprzętowe oraz strzeleckie, a także zmierzą się w strzelaniach na różne dystanse. Czytelnik ze zwycięskiego tandemu ma okazję wygrać cały testowany sprzęt (wliczając w to sztucer Sauera, lunetę Zeissa oraz odzież Härkili).
 
Michałowi Jaroszyńskiemu-Wolframowi serdecznie gratulujemy i życzymy wiele satysfakcji z wyjazdu do Danii. O jego przebiegu oraz atrakcjach strzeleckich przygotowanych przez organizatorów poinformujemy na łamach papierowego wydania .
 
Red., Fot. Mat. pras., Arch. Michała Jaroszyńskiego-Wolframa

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.