strona główna

Konkursy

Wystrzelaj sauera na wyjeździe z BŁ!

Wystrzelaj sauera na wyjeździe z BŁ!
Kwiecień 19 14:43 2017 Wydrukuj

W tym roku Zeiss wraz ze swoimi partnerami – firmami Sauer, Hornady, Härkila i Sig Sauer – przygotował bardzo intrygująco się zapowiadające spotkanie prasowe, organizowane cyklicznie pod nazwą Zeiss Fieldshooting Event. W tym roku obędzie się ono 23–25 czerwca. Organizatorzy zdecydowali się na modyfikację dotychczasowej formuły wydarzenia. Najbardziej poczytne media łowieckie tym razem mają reprezentować nie tylko dziennikarze, lecz także czytelnicy. Zespoły z kilkunastu krajów będą rywalizować w konkursie strzeleckim na strzelnicy w Ulfborg w Danii. Zostanie on, oczywiście, poprzedzony szkoleniem oraz treningiem w strzelaniu dalekodystansowym i precyzyjnym.

 
Uczestnicy zmierzą się m.in. z ruchomym celem na dystansie 600 m.
 
Wygrana w konkursie to nie lada gratka. Czytelnik ze zwycięskiego tandemu otrzyma pulę nagród, na którą złoży się ekwipunek strzelecki testowany podczas spotkania – nowy sztucer Sauera wraz z lunetą Zeissa, amunicją Hornady’ego i ubraniem Härkili. „Brać Łowiecką” będzie reprezentował Michał Dudzik. Towarzyszącą mu osobę wybierzemy w redakcyjnym konkursie. Jego reguły są proste. Czytelników, którzy chcą reprezentować na wyjeździe, prosimy o przesłanie na adres braclowiecka@oikos.net.pl swojego zgłoszenia (zawierającego imię, nazwisko, numer telefonu kontaktowego i datę wstąpienia do PZŁ) wraz z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego akurat Ty powinieneś (powinnaś) uzupełnić strzelecki team ?” (odpowiedzi mogą zostać zilustrowane zdjęciami dokumentującymi osiągnięcia strzeleckie). Czekamy do poniedziałku 22 maja. Wyboru najlepszego uzasadnienia dokona zespół redakcyjny wraz z przedstawicielami generalnego dystrybutora marek Zeiss oraz Sauer na Polskę, firmy M.K. Szuster z Warszawy. Gwarantujemy niezapomniane emocje i sporą dawkę dobrej zabawy w międzynarodowym towarzystwie.
 
Zgłaszająca się osoba powinna się wykazać doświadczeniem w strzelaniach na dalekie dystanse. Redakcja zastrzega sobie możliwość weryfikacji, czy należy ona do grona czytelników . Koszty wyjazdu zostaną pokryte przez firmę M.K. Szuster.
 
Red., Fot. Materiały prasowe

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.