strona główna

Konkursy

Rusza głosowanie w konkursie BŁ i FH Knieja w Krakowie na najciekawsze poroże byka jelenia

Rusza głosowanie w konkursie „Braci Łowieckiej” i FH Knieja w Krakowie na najciekawsze poroże byka j
Marzec 21 14:37 2017 Wydrukuj

Ruszyło głosowanie w konkursie „Braci Łowieckiej” i FH Knieja w Krakowie na najciekawsze poroże byka jelenia. Będzie ono trwać do 24 kwietnia br. Zarejestrowani użytkownicy naszej strony mogą oddać wyłącznie jeden głos w ciągu doby na każde konkretne zdjęcie przedstawiające trofeum (przy czym każdego dnia można głosować na dowolną liczbę różnych trofeów). Aby to uczynić, wystarczy kliknąć w ikonkę z symbolem „+1” umieszczoną pod daną fotografią w galerii.

Dziesięciu najlepiej ocenionym trofeom członkowie komisji konkursowej niezależnie od siebie przyznają punkty od 1 do 10. Myśliwy, którego wieniec zdobędzie największą liczbę punktów, weźmie udział w trzydniowym polowaniu na łosie w Szwecji, organizowanym przez sponsorów konkursu – firmę FH Knieja w Krakowie oraz szwedzkiego producenta amunicji, firmę Norma Precision AB. Dla pozostałych finalistów przewidziano nagrody pocieszenia.

Rozstrzygnięcie konkursu opublikujemy w czerwcowym numerze .

Zachęcamy do obejrzenia galerii konkursowej i oddawania głosów TUTAJ.

Regulamin oraz zasady udziału w konkursie znajdują się TUTAJ.

UWAGA!
W przypadku zauważenia nieuczciwych praktyk ze strony użytkowników redakcja zastrzega sobie prawo do ingerencji w przebieg głosowania, włącznie z wycofaniem ich zdjęć z konkursu.

Red.

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.