strona główna

Konkursy

Rozstrzygnięcie konkursu na najciekawsze parostki sezonu 2014/2015

Styczeń 07 14:14 2015 Wydrukuj

Komisja konkursowa ubiegłorocznej, czwartej już edycji konkursu BŁ i firmy Swarovski na najciekawsze parostki miała jak zwykle twardy orzech do zgryzienia. Spośród 58 trofeów w toku głosowania zostało wytypowanych 10, które cieszyły się największym zainteresowaniem internautów. Ostatecznego wyboru spośród nich dokonało jury złożone z redaktorów BŁ oraz przedstawicieli głównego patrona konkursu. Sporo myłkusów o niezwykłych formach nie zakwalifikowało się do finału, warto jednak obejrzeć je w galerii (TUTAJ).

Za najciekawsze parostki sezonu 2014/2015 uznano trofeum pozyskane przez Krzysztofa Szymkiewicza w łowisku dzierżawionym przez KŁ „Szarak” w Radomiu (na zdjęciu powyżej). Zwycięzca otrzymuje nagrodę główną – lornetkę SLC 8x42 Swarovski ufundowaną przez firmę Swarovski Optik. Na drugiej i trzeciej pozycji uplasowały się kolejno trofea zdobyte przez Andrzeja Słotwińskiego w KŁ „Sarenka” w Lubaczowie oraz Tadeusza Łukasiewicza w KŁ „Jeleń” w Parczewie.

Wszyscy myśliwi, którzy pozyskali parostki z pierwszej dziesiątki wytypowanej przez internautów, dostaną upominki od firmy Swarovski Optik oraz redakcji . Najciekawsze myłkusy – w tym także część spoza finałowej grupy –  zaprezentujemy w kolejnych numerach.

Redakcja

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.