strona główna

Konkursy

Graff bliżej myśliwych - konkurs na najlepszy projekt odzieży

Czerwiec 25 10:01 2013 Wydrukuj

Ubrania firmy Graff z Wałcza są z pewnością dobrze znane każdemu nemrodowi. Towarzyszą nam w łowisku już od niemal 20 lat i cieszą się coraz większym zaufaniem użytkowników. Projektanci Graffa dokładają starań, aby każdy najdrobniejszy element odzieży był dostosowany do specyfiki polskich polowań oraz warunków atmosferycznych panujących w naszym kraju. Mając jednak na uwadze różnorodne potrzeby i oczekiwania myśliwych, firma Graff wraz z redakcją zaprasza wszystkich, którzy mają pomysł na stworzenie lub udoskonalenie stroju myśliwskiego, do udziału w konkursie na najlepszy projekt odzieży dla myśliwych.

Poprzednie dwie edycje konkursu (2003 i2008 rok) spotkały się z ogromnym zainteresowaniem, a uwagi nadesłane przez Czytelników zaowocowały poprawą funkcjonalności oferowanych ubrań. Płynie z tego jasny wniosek – myśliwi chcą mieć wpływ na jakość oraz krój tego, co będą nosić w łowisku. A specjaliści z Graffa są otwarci na ich sugestie.

Wszelkie innowacje lub udogodnienia, które chcielibyście mieć w swoim stroju, możecie przedstawić w formie szczegółowego opisu bądź też opatrzonego komentarzem rysunku (wykonanego w dowolnej technice). Czekamy na projekty całych zestawów (czapka, kamizelka, kurtka i spodnie) na wybraną porę roku, poszczególnych ich części lub nawet pojedynczych elementów (np. kieszeni czy ładownic). W zależności od przeznaczenia ubioru – spotkania towarzyskie, spacery po lesie, polowania – należy uwzględnić rodzaj materiału, z jakiego powinien zostać uszyty.

Jedna osoba może przysłać dowolną liczbę projektów. O ocenie będą decydować innowacyjność i funkcjonalność przedstawionych rozwiązań, w myśl dewizy „nowocześnie, użytecznie, modnie”.
Prace, z podaniem imienia i nazwiska, dokładnego adresu oraz numeru telefonu kontaktowego, należy przesyłać do 15 września br. na adres redakcji: skr. poczt. 54, 00-973 Warszawa lub e-mailem: braclowiecka@oikos.net.pl.


Autorzy trzech najlepszych pomysłów otrzymają komplety ubrań z jesienno-zimowej kolekcji o łącznej wartości 6 tys. złotych, a pozostali uczestnicy – niespodzianki ufundowane przez firmę Graff. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi w listopadowym numerze .

Redakcja

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.