strona główna

Konkursy

Konkurs BŁ i firmy Swarovski na najciekawsze parostki

Maj 09 16:29 2012 Wydrukuj

Każdy myśliwy marzy o pozyskaniu ciekawego trofeum, jakiego nikt wcześniej nie zdobył. Nie chodzi tu jednak tylko o rekordowe, medalowe kozły – nie mniejszą satysfakcję daje strzelenie myłkusa.

Ocena, który myłkus jest ciekawszy, ładniejszy czy rzadszy, jest subiektywna. Dla zdobywcy jego trofeum będzie zawsze „naj”, ale warto pochwalić się nim przed kolegami i poddać swoją zdobycz również ich ocenie. Dlatego ogłaszamy kolejną edycję konkursu na najciekawsze parostki.

Zdjęcia myłkusów zgłoszonych do konkursu zamieścimy w galerii na naszej stronie internetowej, gdzie internauci wybiorą 10 najciekawszych trofeów; decydować będzie największa liczba pozytywnych ocen. Wytypowaną dziesiątkę oceni komisja konkursowa, której członkowie niezależnie od siebie przyznają każdemu trofeum punkty od 1 do 10. Myśliwy, którego parostki zdobędą największą liczbę punktów, otrzyma nagrodę główną – lunetę Swarovski Optik CTC 30x75, z neoprenowym pokrowcem Stay-on Case, ufundowaną przez firmę Swarovski.
Wartość nagrody – ok. 4500 zł.Do tegorocznej edycji konkursu można zgłaszać rogacze pozyskane w bieżącym sezonie. Zgłoszenie powinno zawierać: imię i nazwisko myśliwego, adres oraz telefon kontaktowy, datę
i miejsce pozyskania trofeum, zaświadczenie od dzierżawcy obwodu o pozyskaniu
rogacza zgodnie z odstrzałem, zdjęcie o rozmiarze ok. 1 MB.

Na zgłoszenia czekamy do 15 października br. Można je przesyłać drogą elektroniczną na adres braclowiecka@oikos.net.pl lub pocztą: skr. poczt. 54, 00-973 Warszawa (z dopiskiem na kopercie „Myłkus”). Nadesłane zdjęcia będziemy na bieżąco zamieszczać na naszej stronie internetowej www.braclowiecka.net.pl w zakładce Galeria. Internauci będą mogli oceniać parostki przez miesiąc – od 15 października do 15 listopada br. – zaś ocena komisji zostanie przeprowadzona do końca listopada br. Wyniki podamy w styczniowym numerze .

Zobacz GALERIĘ KONKURSU

Red.

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.