strona główna

Konkursy

Konkurs na najcięższe poroże byka jelenia

Październik 25 16:15 2010 Wydrukuj

Trofeum sezonu.
Konkurs BŁ i  firmy Knieja na najcięższe poroże byka jelenia.
 
Szanowni Myśliwi!
Bardzo ważnym aspektem łowieckiej pasji jest trofeistyka. Każdy myśliwy chce się pochwalić swoimi zdobyczami, aby z jednej strony okazać w ten sposób szacunek upolowanej zwierzynie, z drugiej zaś wykazać się swoim szczęściem i kunsztem łowieckim. Dlatego wraz z firmą Knieja z Krakowa postanowiliśmy zorganizować cykl konkursów na najmocniejsze trofea zdobyte w danym sezonie. Na myśliwych, którym bór będzie darzył i uda im się pozyskać najmocniejsze trofeum z rogacza lub byka, czekają bardzo atrakcyjne nagrody. W tym numerze ogłaszamy konkurs na najcięższe poroże byka jelenia. Zapraszamy do udziału! 
Redakcja
 
Myśliwy, który w sezonie 2010/2011 pozyska, zgodnie z Regulaminem polowań i zasadami selekcji, byka jelenia o najcięższym porożu (z wyłączeniem perukarzy), otrzyma od firmy Knieja z Krakowa sztucer Browning X-Bolt kal. 30-06 oraz 100 sztuk amunicji Winchester XP3 o łącznej wartości ok. 4500 złotych. Decyduje waga poroża brutto, bez żuchwy, po miesiącu od daty pozyskania.
 
Pełny regulamin konkursu jest dostępny do wglądu w siedzibie redakcji BŁ (Warszawa, ul. Kaliska 1 m. 9, w dni powszednie w godzinach 9–16). 
 
Zgłoszenie do konkursu powinno zawierać:
imię i nazwisko myśliwego, adres, telefon kontaktowy, zdjęcie byka o jakości pozwalającej zidentyfikować poroże (całego byka lub tylko głowy w skórze), datę i miejsce pozyskania, zaświadczenie z koła łowieckiego lub od dzierżawcy obwodu łowieckiego potwierdzające pozyskanie byka w bieżącym sezonie łowieckim. 
 
Zgłoszenie wraz ze zdjęciem należy przesłać pod adresem redakcji do 15 kwietnia 2011 roku. 
Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 30 kwietnia 2011 roku. Darz Bór!
 

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.