strona główna

Aktualności

Gramy razem z WOŚP w 26. finale!

Gramy razem z WOŚP w 26. finale!
Grudzień 22 17:56 2017 Wydrukuj

Tak jak w poprzednich latach redakcja włącza się w akcję zbierania pieniędzy na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Pod egidą naszego wydawcy – Oficyny Wydawniczej Oikos – zarejestrowaliśmy profil na portalu Allegro.pl (jako użytkownik oikos_wosp), na którym na licytacje zostaną wystawione m.in. książka „Hipokryzja. Nasze relacje ze zwierzętami” z autografem Andrzeja G. Kruszewicza oraz unikatowe gadżety „Braci Łowieckiej”.

O szczegółach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz fanpage’u na Facebooku (@miesiecznikBracLowiecka).

26. finał WOŚP odbędzie się 14 stycznia 2018 r., czyli jak co roku w drugą niedzielę miesiąca. Tym razem Orkiestra gra, by zebrać środki dla wyrównania szans w leczeniu noworodków. Urządzenia medyczne kupione za uzyskane pieniądze zostaną przekazane podstawowym oddziałom neonatologicznym.

Aukcje internetowe na rzecz WOŚP już ruszyły i potrwają do połowy lutego 2018 r. Wszystkich serdecznie zachęcamy do udziału w akcji i licytowania! Na dobry początek kalendarze ścienne z okazjonalną stopką jubileuszową (TUTAJ oraz TUTAJ) – cena wywoławcza to 30 zł.
 
Redakcja, Fot. WOŚP 2018

Galeria

dodaj komentarz

0 komentarzy

Napisz komentarz

Uwaga! Aby dodać komentarz, musisz posiadać konto w serwisie braclowiecka.pl oraz być zalogowanym.