strona główna

Kalendarium wydarzeń

Kalendarium wydarzeń z dnia 29.06.2018

 • Jubileuszowy ogólnopolski Puchar Delta Optical

  Jubileuszowy V Puchar Delta Optical odbędzie się 30 czerwca na strzelnicy ZO PZŁ we Włocławku. Zostanie przeprowadzony w sześcioboju myśliwskim w klasie otwartej. Zapisy (pod adresem zo.wloclawek@pzlow.pl) ruszą 1 czerwca.
   
  Dodatkową atrakcją zaplanowaną przez głównego sponsora imprezy jest Noc Snajperów w przeddzień zawodów (start o godz. 23.00). W czasie tego wydarzenia będzie można przetestować celowniki oraz nasadki noktowizyjne i termowizyjne znajdujące się w ofercie firmy Delta Optical. W ręce strzelca, który najlepiej poradzi sobie z nocnym strzelaniem do makiety dzika na 100 m (na każdego przypadnie po pięć strzałów), trafi luneta Yukon Photon RT.
   
  Nagrody rzeczowe otrzyma dziesięciu zawodników z największą liczbą punktów. Organizatorzy przewidzieli dodatkową nagrodę dla najlepszej diany. Za najwyższy wynik w konkurencji „Dzik w przebiegu” szczęśliwiec dostanie ponadto lunetę DO Titanium HD 2,5–15x50 2D.
   
  Puchar Delta Optical wpisano do terminarza centralnych zawodów strzeleckich PZŁ. Więcej informacji można znaleźć na www.deltaoptical.pl/puchar.
   
  Red., Fot. Uczestnicy i laureaci IV Pucharu Delta Optical, arch. firmy Delta Optical